Бажані 0 0 грн

Ліжка Естелла

Дерев'яні ліжка Естелла - красиві, надійні і високоякісні ліжка виконані з бука масиву або бука щита з різноманітною кольоровою гамою. Ліжка Естелла - це тільки екологічно чисті наповнювачі, новітні технології обробки деревини а також унікальна і зручна система складання ліжок. Зверніть увагу на новинку - дерев'яне ліжко Селена-Аурі з газовим підйомним механізмом!

Ви можете купити дерев'яне ліжко фабрики Естелла зі складу в Києві або Львові за цінами виробника!

Ми є офіційними дилерами фабрики Естелла. Стережіться підробок, здійснюйте покупки у надійного продавця! Перевірте наші ліцензії на сайті виробника www.estella.ua/service :
Київ: № 555-7177
Львів: № 555-6033

{source}
<script type="text/javascript" src="https://estella.ua/js/api.js"></script>
<iframe id="estella_tdm_iframe" src="https://estella.ua/api/tdm_iframe?partner=1d93948ce11846dde4ac7de21b7b67b6f1fc092e" width="700" class="estella_tdm_auto_height" height="600"></iframe>
{/source}
Д
ерев'яні ліжка Естелла - красиві, надійні і міцні ліжка виконані з натурального дерева бука масиву або бука щита з різною колірною гамою. Ліжка Естелла - це тільки екологічно чисті наповнювачі, новітні технології обробки деревини а також унікальна і зручна система складання ліжок. Зверніть увагу на новинку - дерев'яне ліжко Селена-Аурі з газовим підйомним механізмом! Завдяки іноземним інвестиціям і сучасному обладнанню фабрика Естелла готова запропонувати своєму покупцеві високоякісні вироби - букові ліжка, комоди і тумби. Всі ліжка комплектуються ламелями (крок 7 см.), Виготовлених з деревини бука товщиною 8 мм, що гарантує комфортне користування навіть при підвищених навантаженнях на ліжко. Слід зазначити, що додатково можна замовити опцію Еліт або Супер, тоді відстань між ламелями буде 4 см і 2,5 см відповідно. Для матраців на незалежних пружинах рекомендується використовувати ліжка з ламелями з кроком не більше 5 см, це забезпечить більш тривалий термін експлуатації матраца.

Перегляньте презентацію модельного ряда ліжок Естелла:

Сортування orderby Кількість
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support