Бажані 0 0 грн

Двохярусне ліжко Дует Гранде

4125 |
Ціна: 0 грн
Унікальна новинка - дерев'яне двоповерхове ліжко Дует Гранде, яке можна розкласти на два окремих ліжка! Виготовляється дане ліжко зі спальним місцем 90х200 та завжди з білими металевими ніжками. Деревина - Бук, зрощений щит. Додатково ліжко Дует Гранде можна комплектувати шухлядами та планками безпеки. При замовлені ліжка разом з матрацами гарантовано отримаєте знижку 10% на ліжко!
Планка безпеки: Планка безпеки комплектується фурнітурою.
Подвійна планка безпеки: Подвійна планка безпеки вдвоє вища стандартної планки, комплектується фурнітурою.
Кількість:

Унікальна новинка - дерев'яне двоповерхове ліжко Дует Гранде, яке можна розкласти на два окремих ліжка! Поки діти малі, їм комфортно спати та надзвичайно цікаво бавитись у хатинці на нижньому ліжку та ховатись на другому поверсі. А коли діти виростають, Ви не складними рухами розкладаєте це ліжко на два окремих безпечних ліжка! Виготовляється  дане ліжко зі спальним місцем 90х200 та завжди з білими металевими ніжками. Деревина - Бук, зрощений щит - високотехнологічний матеріал  - якісний, надійний та екологічний! З восьми стандартних кольорів Ви точно знайдете саме той, що підходить до Вашого інтер'єру. Додатково ліжко Дует Гранде можна комплектувати шухлядами та  планками безпеки. При замовлені ліжка разом з матрацами гарантовано отримаєте знижку 10% на ліжко!

Можливі кольори двохярусного дерев'яного ліжка Дует:

101 орех тёмный
101 орех тёмный
102 бук
102 бук
103 орех светлый
103 орех светлый
104 махонь
104 махонь
105 оранж
105 оранж
106 венге
106 венге
107 белый
107 белый
108 каштан
108 каштан

 

Массив и щит древисины бук

У виробництві щита і масиву фабрика Естелла використовує тільки тверду деревину бук. МАСИВ це цельноламельний матеріал у якому елементи (ламелі) склеєні по довжині без торцевого зрощування. Такий матеріал володіє високою надійністю, а також красивим малюнком дерева. У свою чергу ЩИТ це більш високотехнологічний матеріал, який крім поздовжніх склеювань має ще й поперечні місця зрощування. Варто відзначити, що і ЩИТ і МАСИВ однаково надійні, і володіють однаковими якостями (міцність, надійність, і т.д.), різниця лише в зовнішньому естетичному вигляді.

 

 

Ми є офіційними дилерами фабрики Естелла. Стережіться підробок, здійснюйте покупки у надійного продавця! Перевірте наші ліцензії на сайті виробника www.estella.ua/service :
Київ: № 555-7177
Львів: № 555-6033

 

Відгук
Залишити відгук
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support