Бажані 0 0 грн

Тумби та комоди Естелла

Фабрика Естелла представляє нові модельні серії додаткових меблів для спальні. І у них є свої назви - Вега і Тесса. Їх перші літери Вам вже повинні бути знайомі по назвах тумбочок Т2 і В2.
І першими в них будуть звичайно довгоочікувані всіма КОМОДИ з натуральної деревини! Через безліч нюансів пов'язаних з деревом меблевим майстрам довелося практично винаходити комод заново. Знадобилося подолати чимало труднощів і витратити дуже багато часу для того, що-б Ви без проблем могли зібрати його самі і користуватися довго і з задоволенням. Ціна на ці вироби приємно Вас здивує не менш дизайну!

Переваги комодів Естелла:
1. Стінка комода зібрана з 3 частин, що виключає її деформацію, не забувайте, що дерево частково живе своїм життям.
2. Повністю розбірна конструкція і поділ деталей на 2 упаковки допоможуть уникнути проблем при перевезенні.
3. Оригінальна зовнішність не дасть пройти повз ні одному потенційному покупцеві! Спробуйте знайти щось таке-ж і Ви переконаєтеся в цьому самі!
4. Детальна інструкція для складання, зрозуміла будь-якому і помічники не потрібні!
5. Верх комода це склеєний цільний щит або масив (Бук / Ясен) товщиною не менше 24 мм!
6. Ми не використовуємо ДВП в днищах ящиків, а повністю віддаємо перевагу HDF. Цей матеріал твердіше в 3 рази, а значить надійніше!
7. Телескопічні направляючі що стали в нашій меблів вже звичайним явищем також використані і в комодах.

І один невеликий нюанс:
 Колір № 102 (натуральне дерево), на жаль через використання різних товщин дерев'яних матеріалів, практично неможливо підібрати їх усі в один колір, відтінки окремих деталей можуть бути абсолютно різними, від червонуватого до жовтувато-світлого. Попереджаємо вас про це ще до здійснення покупки!

Сортування orderby Кількість
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support