Бажані 0 0 грн

Ортопедичні матраци

Меблева фабрика Віка виробляє широкий спектр матраців з ортопедичним і анатомічним ефектом (більше 40 моделей з унікальним наповненням), для вашої зручності всі матраци розділені на відповідні категорії. Безперечно, найбільший анатомічний ефект досягається в матрацах на незалежному пружинному блоці Pocket Spring. Майте на увазі, у нас Ви можете замовити і купити матрац будь-якого розміру з всілякими наповнювачами. Також наша фабрика виготовляє ортопедичні матраци на замовлення (нестандартні розміри матраців). Вся продукція сертифікована згідно з чинним законодавством України.

Ви можете купити ортопедичний матрац зі складу в Києві або Львові за цінами виробника!

Це ортопедичні матраци в основі яких використовується блок пружин типу Боннель, з різноманітними натуральними та синтетичними наповнювачами на ваш вибір. Якісні, надійні і недорогі ортопедичні матраци з основною функцією - забезпечити якісний сон кожному покупцеві матраца.

У матрацах на незалежному пружинному блоці Pocket Spring присутній яскраво виражений анатомічний ефект. Цей ефект має місце завдяки тому, що кожна пружина може прогинатися незалежно від сусідньої пружіни. А це в свою чергу забезпечує більш повне розслаблення хребта і, відповідно комфортний відпочинок.

Дану категорію займають матраци, у виробництві яких не використовується пружинний блок. В якості основних наповнювачів в таких матрацах виступають різні комбінації натурального латексу і кокосової койри. Ефект зима-літо організовується шляхом розміщення з літнього боку матраца прошарку бавовни або льону, а із зимовою - верблюжа або овеча шерсть. Чохол на змійці з жакардової тканини.

Футон або топпер - це тонкий матрац висотою від 4 до 12 см, при виробництві якого використовуються ті ж наповнювачі що і в матрацах, але їх використання набагато ширше! Якщо у Вас маленька кімната, але вам необхідний затишний і м'який матрац, то футон це найкраще рішення. Його можна використовувати і для поліпшення м'якості або твердості вашого дивана, і для заняття спортом, або навіть на природі.

В цьому розділі представлені дитячі матраци. Це безпружинні матраци з кокосової койри, латексу і пінополіуретану (ППУ), а також їх комбінації. Чохол для дитячих матраців зроблений з 100% бавовняної тканини на блискавці (можна зняти). Дитячі матраци рекомендується використовувати з перших днів життя вашого малюка.

Це міцні односторонні матраци з ортопедичним ефектом, в основі яких розміщується дерев'яний каркас 4,5 х4, 5 см з ламелями або типу ламель. Для збільшення ортопедичного ефекту в такий матрац за бажанням можна додатково додати кокос або латекс.

Даний розділ каталогу присвячений ексклюзивним матрацам. Це такі матраци, які створюються індивідуально з урахуванням побажань кожного замовника. Фабрика Віка пропонує скористатися унікальною можливістю придбати матрац з наповнювачами, формою а також розмірами за вибором клієнта. Це і круглі матраци з ортопедичним ефектом, матраци нестандартних розмірів і форм (трапецієвидна, овальна, закруглена, за лекалом і т.д.), а також матраци з наповнювачами на вибір.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support