Бажані 0 0 грн

Кутовий диван Тітан

957 |
Ціна: 27570 грн
ця модель настільки красива, функціональна, проста в експлуатації і комфортна, що її просто не можливо не купити.
Тканина: Оберіть категорію тканини що б дізнатися ціну
Розкладний: Деякі дивани можуть розкладатися в спальне місце
HR ППУ: Високоеластичний поролон HR з відсутністю ефекту «провалювання» це унікальний матеріал для виготовлення якісних меблів і комфортного сну.
Кількість:
      В кутовому дивані Титан основою служить дерев'яний каркас з пружинним блоком типу Боннель, з містким вбудованим в коротку сторону кутового дивана ящиком для постільної білизни. Система розкладання - дельфін, габарити спального місця  см. Для більш комфортного сидіння кутовий диван Титан комплектується подушками.
    Як і в багатьох моделях нашого виробництва є можливість додавання на спальну частину додаткових натуральних наповнювачів (кокос, латекс і інш.) для поліпшення ортопедичних властивостей дивана.
     Всі матеріали які використовуються при виробництві кутового дивана Титан, перевірені та сертифіковані згідно з чинним законодавством України. На модель поширюється фабрична гарантія, і при необхідності після гарантійне обслуговування.

Гарного Вам выдпочинку.
Характеристики кутового дивана
Механізм трансформації Для підвищення ергономічності в деяких моделях м'яких меблях використовуються одночасно кілька механізмів трансформації : Дельфін, Алегатор
Наповнення дивана Для досягнення максимального комфорту в м'яких меблях використовуються різні комбінації пружинних блоків та м'яких наповнювачів для спального місця : Пружина Змійка
Ніша для білизни Багато наших диванів оснащені просторою нішею для зберігання постільних речей : Присутня
Каркас кутового дивану Каркас кутовогу дивану : хвойні породи дерева
Відгук
Залишити відгук
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support