Бажані 0 0 грн

Публічна угода

Публічна угода купівлі-продажу товару в Інтернет-магазині «mebelen.com.ua»

Керуючись ст. 633, 641, 642 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) та Правилами продажу товарів на замовлення поза торговельними та офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 року № 103, шляхом розміщення, наведеного нижче Публічного договору купівлі-продажу , а також інформації, що міститься на сайті Інтернет-магазину «mebelen.com.ua»: https://mebelen.com.ua (далі — Сайт) Продавець робить пропозицію (оферту) як фізичним особам так і юридичним особам (далі – Покупець ) з придбання товарів, розміщених на Сайті, на умовах зазначеного Публічного договору купівлі-продажу товару.

Інтернет-магазин «mebelen.com.ua» – сайт mebelen.com.ua , на якому Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом та цінами, вибрати певний Товар, спосіб оплати та доставки Товарів, оформити та відправити повідомлення про намір придбати Товар. . Інформація, що міститься на сайті, не підлягає використанню, копіюванню та відтворенню без письмового дозволу Продавця.

Оферта Інтернет — магазину «mebelen.com.ua» – справжня, адресована будь-якому Покупцеві пропозиція, яка виражає намір укласти публічний договір купівлі-продажу меблів

Акцепт – надання Покупцем повної та безумовної згоди Продавцю на пропозицію укласти даний Публічний договір на умовах, передбачених Публічним договором, що оформляється одним із нижче зазначених способів:

шляхом надсилання Покупцем письмового Замовлення Товару на e-mail, розміщений на Сайті;
шляхом надсилання Покупцем текстового повідомлення з письмовим Замовленням Товару на телефонні номери, що вказані на Сайті;
шляхом відправлення Покупцем за допомогою системи, що розміщена на Сайті, Замовлення на Товар;
усне замовлення Товару за телефоном.

З моменту отримання Продавцем від Покупця Замовлення на Товар цей Договір вважається укладеним.

Замовлення — окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час розміщення Замовлення на Сайті або замовлений будь-яким іншим способом.

Кур'єрська доставка - безпосередня передача Товару від співробітника служби доставки Покупцю в місці, вказаному Покупцем як адреса доставки, на платних або безкоштовних умовах.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Продавець зобов'язується передати Покупцеві Товар, який належить Продавцю на праві власності, а Покупець зобов'язується прийняти Товар та сплатити його у порядку та на умовах, передбачених Публічним договором.

1.2. Покупець зобов'язаний самостійно ознайомитися з умовами цього Договору, і Продавець не зобов'язаний додатково або будь-яким іншим способом інформувати Покупця про наявність Договору, окрім публікації його на Сайті.

1.3. Код моделі, комплектацію, оббивний матеріал та його поєднання, декор, а також розміри товару та інші характеристики та властивості Товару Покупцю у момент акцептування цієї оферти зрозумілі. Покупець визнає, що Товар, виготовлений для нього із спеціально підібраним кольором матеріалу, його розташуванням, спеціальними предметами комплекту, а також відповідно до інших вимог Покупця, що визначають індивідуальність товару, є Товаром з індивідуально визначеними властивостями.

1.4. Укладання договору з Покупцем можливе як на підставі безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром, так і на підставі ознайомлення з його описами, що містяться в інформаційно-телекомунікаційній мережі «Інтернет», що виключають можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром, залежно від обставин, що впливають на визначення способу продажу товару.

1.5. Договір вважається повністю виконаним Покупцем, якщо їм здійснено своєчасну 100% оплату ціни договору та прийняття Товару на умовах, передбачених договором.

1.6. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких Товарів, зупиняти або припиняти продаж будь-яких Товарів, а також може коригувати ці положення публічної оферти на власний розсуд. Покупець бере на себе зобов'язання регулярно відслідковувати зміни на сайті mebelen.com.ua

1.7. Відповідальність Продавця за недоліки Товару не виникає, в тому числі, внаслідок: їх виникнення внаслідок умисних чи хибних дій Покупця; невиконання правил користування, експлуатації Товаром, неузгодженого з виробником внесення зміни до конструкції Товару чи іншого втручання у Товар чи ремонту Товару; впливу хімікатів, розчинників та інших їдких речовин та рідин, а також тваринами, комахами тощо; природного зносу та забруднення, що виникло в процесі експлуатації, виявлення слідів зберігання всередині Товару мокрих і вологих речей, а також розшарування, розтріскування та набухання елементів внаслідок прямого попадання на них води; появи дефекту внаслідок невчасного самостійного

Схожі статті

Сертифікати